Doğanay Çorap San. ve Tic. Ltd. Şti.

Doğanay Çorap; 2001 yılında kurularak, günümüzde sektöründe öncü firmalar arasında yerini almıştır. Şu anda İstanbul/Kıraç’ta 2.000 m²’lik fabrikasında deneyimli ekibi ile yüksek kalite standartlarını ve müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak bütün üretimini son teknoloji ürünü 60 makine ile kendi çatısı altında gerçekleştirmektedir.

AR-GE çalışmalarına ve teknolojik gelişmelere verdiği önem sonucunda ülkemiz çorap sanayisinin en güçlü şirketlerinden biri olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.

Erkek, bayan ve çocuk çorabı imalat ve ihracatı üzerine çalışan şirketimiz, bugün yılda 7 milyon 500 bin çift çorap üretmektedir. İmalatımızın % 90'nını yurt dışına ihrac etmektedir

İhracat yaptığı başlıca ülkeler, İtalya, İspanya, Almanya Hırvatistan, İngiltere, Yunanistan, Rusya, Polonya, Çek ya dır; bu yelpaze gün geçtikçe büyümektedir. Önceliğimiz, kaliteden ödün vermeyecek şekilde üretimde en üst seviyeye ulaşmaktır. Bu doğrultuda son teknolojiye sahip makinelerle üretimi gerçekleştiriyoruz.

Hakkımızda

Doğanay Çorap San. ve Tic. Ltd. Şti.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla uzun vadeli, karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurarak ve sürekli büyüyerek, Türkiye’de çorap üretimi sektöründe lider konuma gelmek.

MİSYONUMUZ

Yenilikçi ve hızlı çözümlerle müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın iş süreçlerinin her aşamasında katma değer katarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamak.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

DOĞANAY ÇORAP, müşterilerinin isteklerini zamanında ve eksiksiz karşılayan ve bu amaçla Toplam Kalite Yönetim Sistemi kurallarını yerine getiren bir kurum olarak;

Tüm çalışanları ile birlikte katılımcı ve yeni fikirlere açık bir ortam yaratmayı,

Müşterilerinin memnuniyetini arttırmayı, müşteri tatminini sağlama ve sürekli kılmayı,

Tüm süreçlerinde sürekli iyileşme ve gelişme elde etmeyİkendine ilke edinmiştir.